گشادن سالنی روباز به نام هما بطرف خانه بزودی

بوسیله گزارش ایسنا به نقل از روابط اشتراکی پروژه، اولین سالن تخصصی روباز برای اجرای تئاتر و کنسرت بوسیله شهرت حی یاد «هما روستا» بازیگر صیت آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون نامگذاری شده است. این سالن  به جهیز تخصصی صدا ،نور و ال ای دی هایی وسیع تجهیز شده است و دارای استیجی مسقف به اوج ۱۲ متر ، در ابعاد ۵۰۰ مترمربع می باشد تا امکان اجراهایی زنده و با کیفیت، علت تئاتر و کنسرت فراهم شود.

ایده پیدایش این سالن درون دوران تعطیلی تالار های تماشاخانه و موسیقی به دلیل عالمگیر گسترده ویروس کرونا توسط همایون غنی زاده ارائه و نقشه کشی شده است تا از این شیوه اندوه بخشی از فعالیت های هنری مجدد بوسیله حیات خود ادامه دهند و بی قراری مخاطبان از این مکان با تعظیم پروتکل های بهداشتی بتوانند استعمال کنند.

فاز اول پروژه و تثبیت سالن «هما دهات» تو شهر آفتاب است که ۲ ماه از مراحل ساخت خود را پشت گذاشته است و به زودی باز کردن می شود و مدیریت پروژه به عهده داری محمد قدس است. ظرفیت سالن زبر داخل زمان اجرای تئاتر خواه کنسرت با ماشین حداکثر ۶۰۰ خودرو بوده و درون مجموع می تواند پذیرای ۲۰۰۰ نفر درون هر رویداد هنری باشد.

نازنین گودرزی مدیر اجرایی، محمد جابری مدیر متخصص و امیرحسین بزرگ زادگان به نشانی مدیر تبلیغات سالن هما مشغول به فعالیت هستند.

اطلاعات تکمیلی پروژه متعاقبا اطلاع دادن می شود.

انتهای پیام