«کلینت ایستوود» در پی غرامت میلیون دلاری

به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، این بازیگر ۹۰ ساله با طرح دو شکایت در محکمه فدرال لس آنجلس مدعی شد چند کمپانی تولیدکننده محصولات روغن شاهدانه به دروغ اخبار کرده اند که وی از این محصولات کاربرد می نرم.

شکایت ایستوود درباره مقاله ای است که در اینترنت به نقل از او منتشر شده که در آن از استفاده از محصولات CBD(روغن شاهدانه) امنیت کرده، همچنین حاصل جستجوهای اینترنتی این محصولات همچنین به نوعی دستکاری شده که گویی این ستاره کهنه فرمان هالیوود پشتیبان این نوع محصولات است.

ایستوود با رد این شایعات با شکایت خود مشتاق دریافت میلیونها دلار غرامت برای استفاده دروغین ار نام او برای اعلان محصولات تجاری شده است.

«ایستوود» که ار مهمترین چهره های سینمای امریکا و جهان غم در عرصه بازیگری و هم کارگردانی است، در سال ۲۰۰۴ فیلم «معزز میلیون دلاری» را پیدایش و این فیلم درون نهایت چیره بوسیله تصرف جایزه اسکار بهترین فیلم، کارگردانی، هنرمند نقش اصلی زن (هیلاری سوانک) و ستاره نقش مکمل مرد (مورگان فریمن) شد.

این بازیگر و  کارگردان آمریکایی در سال ۱۹۹۲ نیز با ساخت فیلم «نابخشوده» که وسترنی متفاوت وجود چهار جایزه مهم اسکار محتوی جایزه نیکوترین فیلم، کارگردانی و اسکار نقش مکمل مرد را و نیز جایزه گلدن گلوب را برای بهترین کارگردانی کسب کرد.

از دیگر مصنوع های «ایستوود» ۹۰ ساله می قابلیت به «رودخانه پیچیده»، «دارشان بزن»، «یاقی، خوزیس والز»، «فرار از آلکاتراز»، «فایرفاکس»، «در خط مقدم»، «درفش های پدران ما» و «نامه هایی از ایوجیما» رمز کرد.

انتهای پیام