چین گردشگران متخلف را هوشیار لیست سیاه می بطی ء

به گزارش ایسنا و به نقل از سی ان ان، قسمتی از «خرابه مبصر چین» پس از آنکه بوسیله مدت دو ماه بوسیله انگیزه عالمگیر ویروس «کرونا» تعطیل شده بود، روز بیست و چهارم «مارس» بازگشایی شد. همان روز تصویری از یکی از بازدیدکنندگان درحالی  که به وسیله یک کلید این جا تاریخی را مخدوش می کرد، به ثبت رسید.

این وقوف به سرعت مشت به دست شد و غضب شهروندان چروک را برانگیخت. هشتگ «خرابه بزرگ داخل نخستین روز بازگشایی اش صدمه دیدن» به موضوع روز «ویبو» – محبوب ترین شبکه اجتماعی چین – تبدیل شد.

یکی از کاربران این شبکه مدنی نوشت :« چطور چنین رفتار غیرمتمدنانه ای بوسیله طور مکرر اتفاق می افتد؟ به نظر من چنین افرادی باید برده شوند و تا پنج روز درون بازداشتگاه بمانند تا پرورش بگیرند.»

داخل پاسخ، «دفتر دیوار ارشد» – جایی که مسوولیت اداره و امور اشتراکی را برعهده دارد، قوانین جدیدی را برای مقابله با وندالیسم از تاریخ ششم آوریل گلچین کرد.
کنار اساس معلومات منتشر شده در صفحه «ویبو» دفتر بخش بالدینگ قلمرو یانگینگ، «مجازات هایی در هفت نوع متنوع وندالیسم آثار فرهنگی از عموم حکاکی و سایر صدمات عمدی تعیین خواهد شد.»

گردشگران خاطی با هدف «بلندی بردن آگاهی و مادون فشار قرار اعطا کردن گردشگران به وسیله افکار عمومی»  به لیست سیاهی اضافه خواهند شد که بوسیله عموم آدم اعلام خواهد شد.

گردشگران خاطی همچنین هنگام خریداری آنلاین بلیت بازدید از خرابه گره در آینده با ویژگی مواجه خواهند شد. با این حال در این بیانیه اطلاعاتی درباره این انفراد ها منتشر نشده است.

در این بین، «دکه رسانه ای شهر پکن» اعلام کرد، «قلمرو یانینگ» در رویت دارد تا لیست سیاهی برای ممنوعیت ادخال گردشگران متخلف بوسیله سایر نقاط گردشگری این منطقه درون دید بگیرد. این نخستین باری ازاله که چین رفتار به تشکیل یک «لیست سیاه» از گردشگران می نرم.

پارک های «پکن» سال گذشته تو قضیه یکی از جشنواره های سالانه چین، از سواد سیاهی از بازدیدکنندگان متخلف استفاده کردند و چهره های افراد فراهم درون این لیست را با استفاده از اسکن چهره تک بررسی قرار دادند تا از ورود متخلفان به پارک ها جلوگیری کنند.

انتهای پیام