پیروزی در طبق استکبار از سر مقاومت به دست می آید

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مالک محمدعلی شهیدی روز دوشنبه ۱۳ آبان درون جلسه شورای معاونین شالوده شهید و امور ایثارگران ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) و تهنیت آغاز امامت معصوم زمان (عج) گفت: سیزدهم آبان ماه سالگرد ۳ حادثه مهم «روز بینش آموز»، «تبعید امام خمینی (ره)» و «تسخیر لانه جاسوسی» است که هر ۳ مورد این وقایع در راستای مقابله و ضربه کوفتن به قیام اسلامی است.
وی ادامه عدل: از زمان شکل گیری نهضت امام خمینی (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی و تا امروز آمریکا هموار سرسخت ترین متخاصم نهضت ما بوده است اما خوشبختانه پیرو ایران بوسیله سرعت واقف این دشمنی شدند و متصل توطئه های آمریکا را خنثی کردند. یکی از مهم ترین موارد برای خنثی سازی توطئه های آمریکا علیه کشورمان تسخیر لانه جاسوسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی وجود.
پلیس اما فقیه داخل بنیان شهید و امور ایثارگران با اعتراف اینکه معصوم خمینی (ره) تسخیر لانه جاسوسی را تنش دوم دانستند افزود: ایشان در زمان وجود خویشتن همواره سکان مبارزه با استکبار را در دست داشتند و پس از ایشان نیز مقام معظم رهبری همین خوش نویسی را تا امروز ادامه داده اند و تمام تلاش های دشمنان و بوسیله خصوص آمریکا بخاطر ضربه زدن به انقلاب اسلامی با رهنمودهای ایشان ناکام مانده است.
معاون رییس جمهور افزود: مقام معظم رهبری بارها تأکید کرده اند که بحث با آمریکا سودی برای انقلاب اسلامی ایران نخواهد داشت و تنها راه پیروزی تو این گونه پایداری در موافق فشارهای آمریکاست که خوشبختانه مردم ایران به خوبی در حال ایستادگی به خصوص داخل حوزه جنگ اقتصادی آمریکا علیه کشورمان هستند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برپایی سنت راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در راستای مبارزه با استکبار در کامل شهرها و روستاهای کشورمان برگزار می شود و مردم با حضور پرشور تو این راهپیمایی نشان می دهند که همچنان در برابر دشمنان تنش اسلامی ایستاده اند و ان شاءالله بوسیله زودی سایه این دشمنان از کشورمان و تمامی کشورهای اسلامی برداشته شود.
وی نیز پس از شنیدن گزارش های ارائه شده درون خصوص «بانک معلومات املاک بن مثال و امور ایثارگران» و «آخرین شرایط ساخت، تجهیز و بهره برداری از مراکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار» توسط مدیران این مرزوبوم ها گفت: دارایی و املاکی که تو اختیار مبنا شهید و امور ایثارگران قرار دارد درون واقع متعلق به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است و باید نهایت محافظت از آن ها به عمل بیاید و از آن ها برای خدمات رسانی به ایثارگران و خانواده های آنان به بهینه لباس استفاده شود.
در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیری از زحمات نادر نصیری به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ تقدیر شد و حکم مباشر امور استان های رییس بنیاد مثال و امور ایثارگران نیز به وی اهدا شد و حمید علی جانی نیز حکم گمارش به عنوان مدیرکل ماخذ شهید و امور ایثارگران تهران ارشد را دریافت کرد.
انتهای پیام