«جوکر» رکورد زد

ASGHAASGHAASGHAبهOOOONOOOONOOOON گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «جوکر» به کارگردانی «تاد فیلیپس» و با بازی «واکین فینیکس» توانست رکورد پرفروش ترین فیلم درجه R R (سینما که در آن مخاطبان کمینه از ۱۷ سال باید همراه با یک بزرگتر به تماشای فیلم) بنشینند را که پیش مرطوب به فیلم «ابرقهرمانی ددپول» ۲ تعلق داشت، به خود خاص.

 دهد پیش مرطوب فیلم «ابرقهرمانی ددپول» ۲ با فروش کلی ۷۸۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ «و» ددپول با معامله ۷۸۲ میلیون دلار درون سال ۲۰۱۶ به نشانی پرفروش ترین فیلم های R درجه R سینما شناخته.

می شدند انتظار می رود «سودا» جهانی جوکر تا پایان روز جمعه یا شنبه از مرز ۸۰۰ میلیون دلار. نیز بگذرد « ساخته جدید» تاد فیلیپس تاکنون توانسته در گیشه های آمریکای شمالی و داخل بازارهای بین المللی به.تزیین ۲۵۸ ۶ میلیون دلار.و ۵۲۹ ۵ میلیون دلار به.

«فروش برساند ماتریکس؛» بارگذاری دوباره با.بیع ۷۳۸ ۶ میلیون دلار داخل «سال» ۲۰۰۳، آن با معامله ۶۹۷ میلیون دلاری در سال «۲۰۱۷ و» مصائب مسیح با.فروش ۶۲۲ ۳ میلیون دلاری در سال ۲۰۰۳ به ترتیب پس از سری «فیلم» های «ددپول» و جوکر تو رده های بعدی فهرست پرفروش ترین R فیلم درجه R تاریخ سینما.

فراغت می «گیرند» ادبیات فیلم جوکر درباره شخصیت ضعف زده «ای به» اشتهار آرتور فلک است که پس از امتحان های بی قرار هنگفت به یک دلقک قاتل و پوچ گرای خشن. «تبدیل می» شود واکین «فینیکس پس»از «جک نیکلسون» ، «هیث لجر»و جارد تلو ، چهارمین محدودیت است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر. 

بازی می