دکوراسیون دکه حکم خانگی؛ ۵۰ ایده برای داشتن یک دفتر کار الهام بخش و مملو از آرامش

AهمهGHAROOOON ی افراد شاغل برخی اوقات کار خود را به خانه می آورند؛ گاهی با حجم یدکی از پرونده های کاغذی و گاهی بوسیله صورت پوشه های پس انداز شده تو لپ تاپ. تا اینکه اگر در یک سازمان خواه سازمان خاصی حکم نمی کنید و در خانه مشغول به کار هستید، بهتر است که محل مشخصی بخاطر انجام کارهای خود درنظر بگیرید. بوسیله هر حال شما به یک محل کار در بناء احتیاج دارید. این محل کار می تواند به انتخاب و دلخواه ی شما، یک اتاق مستقل، یک میز کار تو گوشه ای از خانه باشد. تو این مقاله شما را با ۵۰ ایده برای داشتن دکوراسیون دکه امر خانگی وحی مدخل و انباشته از آرامش آشنا خواهیم کرد.

حتما بخوانید:ارگونومی در محیط کار؛ چطور از آسیب های عقب میزنشینی نجات ظاهر کنیم؟ارگونومی امر با کامپیوتر چگونه استنحوه درست نشستن پشت کامپیوتر

۱. این میز کار مبصر در تو اتاق فرمان می تواند دو استعمال داشته باشد. همچنین چنانچه بخواهید از فضای اتاق حکم بوسیله عنوان حجره غذاخوری مصرف کنید، کافی است تعداد صندلی های گرداگرد این میز را افزایش بدهید تا به یک میز غذاخوری ایده آل تحول شود. بهتر است فضای دوره میز به معادل ی کافی زیاد باشد تا قبل از صرف غذا، طولانی افزار و اشیای مربوط به کار را از روی میز به آن فضا احاله بدهید.

۲. تعداد زیاد کابینت ها و قفسه های موجود داخل تصویر زیر، گزینه ای خوب و مفت بخاطر کسانی است که به فضای زیادی برای سازماندهی و نگهداری پوشه ها، بایگانی ها و کتاب های خود نیاز دارند.

۳. می توانید میز کارتان را در هر مکانی قرار بدهید؛ به عنوان مثال تعاقب یک کاناپه ی قرار که طول یکسانی با طول میز کارتان داشته باشد. قفسه نصب شده در پشت میز کار غم می تواند بخاطر استراحت اعطا کردن وسایل تزیینی، تاریخچه ها و رخت کارتان استفاده شود.

۴. سه صندلی با سه گانه اثر جزیی و شکل متفاوت و گلدان های زیبای دیواری با گل های طبیعی، نکته ی اصلی و جذاب این دکوراسیون دفتر کار خانگی به شمار می آیند.

۵. یک پارتیشن با بلندی ناچیز این فضا را به طور طولانی از اتاق نشیمن استثنا و یک فضای حکم عام ایجاد کرده است.

۶. داخل این دکوراسیون صندلی ها بوسیله صورت متعاقب بوسیله هم، و میزِ فقره متصل به دیوار است. مصرف از لوح در دیوارها و قفسه ها فضا را گرم خیس کرده است.

۷. دیوار بلند موجود در این تصویر مانع دیدن به اتاق کناری است، اما به برهان باز بودن دو طرف دیوار، امکان تردد به اتاق کناری بود دارد. استفاده از صندلی های چرخ دار دسترسی به کتابخانه های پشت میز امر را سریع تر می کند.

۸. درصورتی که بودجه ی کافی دارید، می توانید مبلمان حجره تان را بوسیله رخ سفارشی بسازید. در تصویر زیر، میز کار و هيئت دولت ها حزن رنگ و یک پارچه هستند. از تابلوهایی با تصاویر جالب روی دیوارها مصرف شده و سطل خاکروبه ی متفاوت و چراغ مطالعه ای که روی میز فراغت دارد، دکوراسیون دکه کار شوهردار را زیباتر جلوه می دهد.

۹. دیوار و درهای کشویی این امکان را حاضر می کنند تا هر زمان که به تمرکز حاجت داشتید، آنها را داخل حالت سپرده نگه دارید خواه در زمان هایی که از اتاق کارتان استفاده نمی کنید، برای افزایش فضا آنها را باز کنید.

۱۰. در تصویر زیر، میز کار روی سکویی مشرف به پنجره سرتاسری فراغت گرفته است و برای ابداع تقارن در دکوراسیون مدرن این اتاق کار، دو آباژور بی آرامی شکل در دو طرف میز حکم صبر خمود اند.

۱۱. در دکوراسیون متفاوت این اتاق، دو فضای مجزا خلق شده است. یک میز فقره با شکل نامتقارن در قسمت میان حجره استراحت دارد که با دریچه ی میانی حجره در قسمت سقف، هم شکل است. لباس پنجره و دنباله آن تو سقف، حجره را به دو قسمت تقسیم می کند. کیبورد بی سیم روی میز مدرن بوسیله نظر می رسد.

۱۲. لزومی ندارد که رنگ دیوارهای حجره فرمان هموار خنثی باشد، بلکه رنگ جزیی های ویژه و شاد، انرژی را به هوا اماله می کنند و بوسیله کاربران حجره جهت می دهند و الهام جزء هستند.

۱۳. درون این دکوراسیون از یک میزکار فیروزه ای و یک کاناپه ی رنگارنگ لطیف استفاده شده که در برابر زمینه ی سیاه و سفید اتاق، نفاق جالبی ابداع کرده است.

۱۴. پنجره ی بین اتاق امر و اتاق نشیمن مجاور می تواند گاهی باز و در مواقعی که احتیاج به سکوت و تمرکز دارید، ودیعه باشد.

۱۵. یک نیم مرتبه فضای بسیار مناسبی برای ایجاد اتاق کاری به استیل مدرن است؛ به ویژه چنانچه پنجره های این نیم طبقه رو به حیاط و درختان باز شود، تداعی گر یک خانه ی درختی خواهد وجود.

۱۶. حال که صحبت از ساختمان ی درختی شد، توجه شما را بوسیله شمایل زیر جلب می کنیم. یک نهال حقیقی تو کف اتاق حکم کاشته شده و سرزندگی خاصی را به حجره کار پیشکش کرده است.

۱۷. شاید فضای کوچک خانه، امکان ساختن یک حجره کار مستقل را بوسیله ما ندهد، اما متصل فضاهای پِرتی مثل زیرپله وجود دارند که بتوانیم از آنها به نشانی اتاق فقره استفاده کنیم. شاید مجبور باشید اسباب کهنه و بوسیله دردنخور زیادی را دور بریزید، اما داشتن چنین دکوراسیون دکه کار خانگی دنجی، ارزش بخشی تمیزکاری را دارد.

۱۸. در این دکوراسیون دفتر کار خانگی، میز کار متصل به دیوارها و هيئت دولت های توکار، هویدا شسته رفته و خلوتی را تو اتاق خلق کردن کرده است.

۱۹. میز طرز کار با پایه ی استیل، قفسه ی فلزی بدون پوشش، خرابه بتنی و آویزهای روشنایی سیمی، فضایی صنعتی در این اتاق ایجاد کرده اند.

۲۰. این اتاق، دیواری با طرح آجر دارد. ققسه های چوبی با اوج مختلف روی خرابه قرار دارند و میزهای کار، چوبی و چرخ دار هستند.

۲۱. در این تصویر، حجره کارگر در کلبه ای روستایی با صندلی های چرمی راحت می بینیم.

۲۲. کوچک ترین پاره خانه همچنین با معاون قفسه ها و یک میز کار مناسب می تواند به یک نگرش کار ایده آل تبدیل شود. کافی است به این دکور، یک صندلی کم ارزش و یک چراغ مطالعه افزایش کنید.

۲۳. خطوط صاف در دکوراسیون بسیار زیبا به دید می رسند. میز کار چوبی موجود در تمثال والا معیار نواخت از استفاده خطوط صاف در دکوراسیون است. گیاهان آپارتمانی رنگ و هوای اتاق را سرزنده می کنند و پایه آویز دکوری و آدمک های چوبی روی میز کار، دکوراسیون دفتر حکم خانگی را جذاب جلوه می کنند.

۲۴. می توانید از طرح چوب برای دیوار پشت میز کارتان استفاده کنید. دیوارکوب های قرمز اثر جزیی نیز در این دکوراسیون دوست داشتنی بوسیله رویت می رسند.

۲۵. تو این اتاق کار، تعداد زیادی هيئت دولت و کمد حیات دارد. از هيئت دولت ی نزدیک به سقف به عنوان هيئت دولت و از فضای بزرگ قفسه ی پایین به عنوان میز فرمان و کامپیوتر استفاده شده است.

۲۶. قفسه هایی با پایه های زرد ترکیب جالبی را در این حجره کار ابداع کرده اند. همچنین سفید بودن سقف و دیوارها و آویز سو متفاوت و زرد، نشان دهنده استعداد صاحب اتاق در طراحی دکوراسیون است.

۲۷. یک میز متصل به دیوار و حذف پایه ها، قشری مرتب و فضای بیشتری را در اتاق فقره ایجاد می بطی ء. از هيئت دولت و دراور مستقلی که در طرفین میز هستند، بخاطر قرار دادن کیس رایانه و چاپگر استعمال شده است.

۲۸. در این دکوراسیون از یک کمد قدی و و دردار بخاطر قراردادن ضبط ها استفاده شده و تقدیر کناری کمد به نشانی هيئت دولت مورد کاربرد صبر خمود که دسترسی آسانی را بخاطر میز کار ایجاد کرده است. دراور چرخ داری که تو پایین تر میز کار صبر دارد در مواقع لازم خارج کشیده می شود و سرنوشت تحت آن به عنوان فضای کار کمکی استفاده می شود.

۲۹. در تصویر پایین تر دکوراسیون اتاق خواب به ریختگی اسکاندیناویایی دکور شده و در چیدمان آن لوازم مستقلی به حکم رفته اند که درصورت نیاز می استعداد محل آنها را بدون نگرانی از بهم ریختن دکوراسیون دکه کار دگرگونی عدل. قسمت بررسی ی حجره خواب با کارهای هنری مورد رنگ و گیاهان آپارتمانی نظم شده است.

۳۰. لازم ازاله یک اتاق کامل را به اتاق کارتان ویژه بدهید. یک گوشه از خانه چنانچه به رخساره درست پارتیشن بندی و دکور شود نیز می تواند به عنوان یک اتاق فرمان وارسته کاربرد شود. به نشانی شهید در تمثال زیر، خرابه و کمدهای نگرش حکم طوسی هستند و این تضاد با اثر جزیی سفید دیوارها، نگرش کار را از سایر قسمت های حجره جدا کرده است؛ حتی بخشی از کف و دیوارهای این تقدیر طوسی اثر جزیی شده اند تا تمایزِ کاربریِ این سرنوشت از اتاق را علامت بدهند.

۳۱. بود یک پنجره در حجره امر علت گشایش عملکرد شما درون وقت کار و ترتیب اتاق خواهد شد. قرار اعطا کردن میز کار درمعرض تلالو طبیعی انگیزه افزایش سرزندگی می شود، اما باید توجه کنید که واژگونی نور تو صفحه ی نمایش رایانه چشم را ضعیف می کند.

۳۲. اگر یک آهنگساز یا نوازنده هستید و قصد دارید که استودیوی خانگی داشته باشید، بهتر است برای استعمال هرچه بیشتر از فضا، از میز کارهای سرتاسری و کشویی برای قرار اعطا کردن وسایل موسیقی و سازهای خود استعمال کنید.

۳۳. اگر حجم پوشه ها و لوازم حکم شما زیاد است، بهتر است بوسیله جای توجه به مینیمال بودن، واقع بین باشید و در حجره کارتان فضای کافی بخاطر قرار اعطا کردن وسایل خویشتن درنظر بگیرید. برای دسته بندی کتاب ها و پوشه های خود می توانید از کازیه و فایل استفاده کنید. بخاطر ساماندهی به لوازم متفرقه از جعبه ها و سبدها کمک بگیرید. داخل عارض لزوم تعداد کشوهای میز کارتان را افزایش بدهید و درعین حال تکاپو کنید وسایلی که بوسیله اتاق کارتان اضافه می کنید از لحاظ رنگ و جنس، با سایر اشیای موجود در اتاق غصه خوانی داشته باشد. رنگ های روشن، در بیشتر موارد، آرامش و نور دلچسبی را به اتاق کارهای شلوغ سوغات می کنند.

۳۴. مصرف ی درست از رنگ چوب و رنگ سفید به همراه رخت تزیینی مناسب، این قدرت را دارد که حتی شلوغ ترین اتاق کارها را بوسیله فضایی ملایم و آرام دگرگونی نرم.

۳۵. رنگ تخته و رنگ سفید به همراه رنگ جزیی سبز گیاهان، ترکیب علو العاده ای بخاطر اتاق فرمان است. چند گیاه مناسب آپارتمانی را در اطراف میز کارتان فراغت بدهید تا علاوه کنار نظم بوسیله تصفیه ی هوای حجره همچنین کمک کنند.

۳۶. چنانچه یار ندارید که ابزار و کالا مربوط به کارتان تو زمان فراغت مقابل چشم تان باشد، می توانید از یک میز کشودار شبیه تمثال زیر کاربرد کنید. زمانی که کشوی میز تو حالت بسته است، علاوه بر اینکه اشیای کارتان از رویت مخفی می شوند، خویشتن میز حزن با سایر اشیای موجود در حجره هماهنگ و یک پارچه می شود. نیز می توانید برای صندلی قفا میز کار، مدلی تفویض کنید که به تنهایی زیور بخش اتاق تان باشد.

۳۷. از طرح کاغذ دیواری، گیاهان آپارتمانی، کوسن روی صندلی و تصاویر روی دیوار، این طور به نظر می رسد که اینجا اتاق کار یک شوک شناس است!

۳۸. گیاهان آپارتمانی روی محور ی بلند فلزی به همراه اشیای دکوری مشکی رنگ، هارمونی جالبی ایجاد کرده اند. از طرف دیگر زیراندازی از جنس خز روی صندلی، محیط را گرم و مرده جلوه می دهد.

۳۹. یک کتابخانه ی کوچک درون خلط میز کارتان به همراه یک صندلی راحت، بهینه گزینه برای مواقعی است که قصد تجسس یا تامل دارید.

۴ ۰. می توانید روی دیوار مقابل میز کارتان یک بولتن گمارش کنید تا یادداشت ها و حتی متاع خویشتن را روی آن فراغت بدهید.

۴۱. قفسه های دیواری کمینه عرض روی میز کار متجاوز کاربردی و درعین حال زیبا هستند. این سنخ از قفسه ها، مانع اشفته شدن محیط خواه برخورد قانون به کتابخانه می شوند.

۴۲. داخل اکثر مواقع میز غذاخوری به عنوان میزی برای فقره با لپ تاپ خواه ادا تکالیف دبستان کاربرد دارد، ولی جابه جایی اسباب هنگام صرف کردن غذا چندان خوشایند نیست. پس بهتر است میز غذا تو معاشرت میز کارتان باشد تا طی صرف طعام بلافاصله بوسیله جمع خانواده بپیوندید.

۴۳. اگر حجم تاریخ ها و پوشه هایتان بسیار بیش است، از فضای خالی و عمودی روی دیوارها حداکثر کاربرد را ببرید. عاری وسواس در این دکوراسیون به یک نردبان مخصوص قفسه بخاطر دسترسی سریع و آسان بوسیله طبقات فوقانی نیاز خواهید داشت.

۴۴. دراوری که در قسمت میانی این میز کار استراحت گرفته، دسترسی آسان برای هر دو طرف را خلق و درعین حال میز را بوسیله دو سرنوشت تقسیم کرده است. در واقع بوسیله جای مصرف از دو محور ی نگهدارنده برای میز، که در اکثر موارد مزاحم همچنین هستند، این دراور به استفاده ی بهتر از فضا کمک می کند.

۴۵. اگر از آن دسته افرادی هستید که کارهای اداری خود را در تخت خواب انجام می دهید، تصویر زیر ایده ی خوبی برای شماست. می توانید برای دسترسی سریع بوسیله هر آنچه در حین حکم نیاز دارید، اطراف نگرش کارتان را هيئت دولت بندی کنید.

۴۶. از صندلی هایی با پشتی اسایش و طبی استفاده کنید. قرار دادن عکس های خانوادگی و گلدان های موردعلاقه تان در اتاق حکم می تواند انرژی بخش باشد. در این دکوراسیون همچنین از فضای زیر پله، بوسیله نشانی محل حکم استفاده شده است.

۴۷. رنگ سبز میز کار که بوسیله قیافه یک نوار پهن روی کمدهای بر میز دنباله معلوم کرده، علت یک پارچگی بیشتر داخل دکوراسیون دفتر امر خانگی شده است.

۴۸. نور بردبار در دکوراسیون دفتر امر خانگی، هوا را اسودگی و آرامش حصه می کند.

۴۹. صندلی های S S شکل با زوایای گرد و برجسته، تقارب جالبی را در دکوراسیون دفتر امر خانگی دونفره ایجاد کرده.

اند. ۵۰ درصورتی که اکثر اوقات سرپا هستید، برای ارتکاب کارهایی مثل برش زدن کاغذ یا فوم، صندلی ها چهارپایه ی بلند در اطراف یک میزکار با ارتفاع زیاد، گزینه ی راحت و مناسبی بخاطر حجره کارتان به حساب می.

آیند در امتداد: بخوانید چطور می قابلیت آسیب های ناشی از نشستن مداوم را کاهش