دکوراسیون دفتر فرمان خانگی؛ ۵۰ ایده برای داشتن یک دفتر کار الهام بخش و پر از آرامش

AهمهGHAROOOON ی افراد شاغل فدایی اوقات فقره خویشتن را به خانه می آورند؛ گاهی با حجم زیادی از بایگانی های کاغذی و گاهی به قیافه پوشه های ذخیره شده در لپ تاپ. تا اینکه اگر در یک راه اندازی خواه سازمان خاصی فرمان نمی کنید و در خانه مبتلا به حکم هستید، بهتر است که محل مشخصی برای ادا کارهای خود درنظر بگیرید. بوسیله هر حال شما به یک محل فقره در ساختمان احتیاج دارید. این محل کار می تواند به انتخاب و دلخواه ی شما، یک اتاق مستقل، یک میز کار در گوشه ای از ساختمانی باشد. در این مقاله شما را با ۵۰ ایده برای داشتن دکوراسیون دفتر کار شوهردار وحی مدخل و لبالب از آرامش آشنا خواهیم کرد.

حتما بخوانید:ارگونومی داخل محیط کار؛ چطور از آسیب های متعاقب میزنشینی نجات پیدا کنیم؟ارگونومی امر با کامپیوتر چگونه استنحوه پایدار نشستن پشت کامپیوتر

۱. این میز کار بزرگ تو داخل حجره فقره می تواند دو کاربرد داشته باشد. همچنین اگر بخواهید از فضای اتاق فقره به نشانی اتاق غذاخوری استفاده کنید، کافی است تعداد صندلی های اطراف این میز را افزایش بدهید تا بوسیله یک میز غذاخوری ایده آل تبدیل شود. بهتر است فضای اطراف میز به کمیت ی کافی بیش باشد تا قبل از صرف غذا، تمام ادوات و اشیای مربوط بوسیله کار را از روی میز به آن فضا انتقال بدهید.

۲. تعداد زیاد کابینت ها و هيئت دولت های موجود درون تمثال زیر، گزینه ای خوب و مناسب برای کسانی است که به فضای یدکی برای سازماندهی و محافظت پوشه ها، پرونده ها و کتاب های خود نیاز دارند.

۳. می توانید میز کارتان را تو هر مکانی قرار بدهید؛ به نشانی مثال پشت یک کاناپه ی قرار که کشش یکسانی با طول میز کارتان داشته باشد. هيئت دولت نصب شده در پشت میز کار هم می تواند برای قرار اعطا کردن وسایل تزیینی، کتاب ها و لوازم کارتان استفاده شود.

۴. سه گانه صندلی با سه طعم جزیی و لباس متفاوت و گلدان های زیبای دیواری با تراب های طبیعی، نکته ی حقیقی و جذاب این دکوراسیون دفتر فقره شوهردار به حساب می آیند.

۵. یک پارتیشن با ارتفاع اندک این محیط را بوسیله طور طولانی از اتاق نشیمن جدا و یک فضای فقره عام ایجاد کرده است.

۶. در این دکوراسیون صندلی ها به صورت متعاقب به هم، و میزِ امر متصل به دیوار است. کاربرد از لوح در دیوارها و قفسه ها فضا را گرم زیرفون کرده است.

۷. خرابه بلند موجود در این تمثال مانع دید به حجره کناری است، ولی به دلیل باز بودن دو طرف دیوار، امکان تردد به اتاق کناری وجود دارد. استفاده از صندلی های چرخ دار دسترسی به قفسه های پشت میز امر را سریع تر می یواش.

۸. درصورتی که بودجه ی کافی دارید، می توانید مبلمان حجره تان را به صورت سفارشی بسازید. تو تصویر زیر، میز کار و قفسه ها بی قراری رنگ و یک پارچه هستند. از تابلوهایی با تصاویر جالب روی دیوارها مصرف شده و سطل زباله ی متفاوت و چراغ معاینه ای که روی میز قرار دارد، دکوراسیون دکه کار شوهردار را زیباتر جلوه می دهد.

۹. دیوار و درهای کشویی این امکان را حاضر می کنند تا هر زمان که به تمرکز حاجت داشتید، آنها را در حالت سپرده نگه دارید خواه در زمان هایی که از حجره کارتان استعمال نمی کنید، بخاطر اضافه فضا آنها را باز کنید.

۱۰. در شمایل زیر، میز فرمان روی سکویی مشرف به پنجره سرتاسری استراحت پژمرده است و برای ایجاد تقارن در دکوراسیون مدرن این حجره کار، دو آباژور بی آرامی لباس در دو طرف میز کار استراحت گرفته اند.

۱۱. در دکوراسیون متفاوت این اتاق، دو فضای مجزا خلق شده است. یک میز فرمان با شکل نامتقارن در قسمت میان اتاق فراغت دارد که با پنجره ی میانی اتاق تو قسمت سقف، هم شکل است. لباس دریچه و امتداد آن در سقف، حجره را به دو قسمت شاخه می کند. کیبورد بی سیم روی میز مدرن به دیدن می رسد.

۱۲. لزومی ندارد که رنگ جزیی دیوارهای حجره کار متصل خنثی باشد، بلکه رنگ های ویژه و شاد، انرژی را به فضا اماله می کنند و به کاربران اتاق سبب می دهند و الهام بخش هستند.

۱۳. در این دکوراسیون از یک میزکار فیروزه ای و یک کاناپه ی متلون قشنگ استعمال شده که درون موافق شالوده ی سیاه و سفید اتاق، تضاد جالبی ایجاد کرده است.

۱۴. دریچه ی بین اتاق کار و حجره نشیمن مجاور می تواند گاهی باز و در مواقعی که نیاز بوسیله سکوت و تمرکز دارید، بسته باشد.

۱۵. یک نیمه طبقه فضای بیش مناسبی برای ابداع حجره مفید به سبک مدرن است؛ به ویژه اگر پنجره های این نصف طبقه رو بوسیله صحن و درختان باز شود، تداعی گر یک ساختمانی ی درختی خواهد بود.

۱۶. حال که صحبت از بناء ی درختی شد، توجه شما را به شمایل دامن دعوت می کنیم. یک نهال پا بر جا در کف حجره فرمان کاشته شده و سرزندگی خاصی را بوسیله اتاق امر هدیه کرده است.

۱۷. شاید فضای کوچک خانه، امکان ساختن یک اتاق کار مختار را به ما ندهد، اما متصل فضاهای پِرتی شبیه زیرپله وجود دارند که بتوانیم از آنها به نشانی اتاق کار استفاده کنیم. شاید مجبور باشید وسایل کهنه و به دردنخور زیادی را دور بریزید، اما داشتن چنین دکوراسیون دفتر فرمان خانگی دنجی، ارزش کمی تمیزکاری را دارد.

۱۸. تو این دکوراسیون دفتر کار خانگی، میز امر همواره به دیوارها و قفسه های توکار، ظاهر شسته رفته و خلوتی را تو حجره خلق کردن کرده است.

۱۹. میز طرز کار با پایه ی استیل، قفسه ی فلزی بدون پوشش، خرابه بتنی و آویزهای شعاع سیمی، فضایی صنعت در این اتاق ایجاد کرده اند.

۲۰. این اتاق، دیواری با طرح آجر دارد. ققسه های چوبی با ارتفاع متنوع روی دیوار استراحت دارند و میزهای کار، چوبی و چرخ دار هستند.

۲۱. درون این تصویر، اتاق کارگر تو کلبه ای روستایی با صندلی های چرمی مرده می بینیم.

۲۲. کوچک ترین بخش خانه همچنین با دستیار هيئت دولت ها و یک میز حکم کم قیمت می تواند به یک محل حکم ایده آل تبدیل شود. کافی است بوسیله این دکور، یک صندلی کم ارزش و یک چراغ مطالعه اضافه کنید.

۲۳. خطوط بی پیرایه تو دکوراسیون زیاد زیبا به دید می رسند. میز امر چوبی موجود در تصویر زیر نمونه نیکوکاری از کاربرد خطوط صاف در دکوراسیون است. گیاهان آپارتمانی رنگ و هوای اتاق را سرزنده می کنند و پایه آویز دکوری و آدمک های چوبی روی میز کار، دکوراسیون دفتر کار شوهردار را جذاب جلوه می کنند.

۲۴. می توانید از طرح لوح برای خرابه دنبال میز کارتان استفاده کنید. دیوارکوب های قرمز رنگ همچنین در این دکوراسیون جذاب به نظر می رسند.

۲۵. در این اتاق کار، تعداد یدکی قفسه و کمد وجود دارد. از کتابخانه ی نزدیک به سقف بوسیله عنوان کتابخانه و از فضای ارشد قفسه ی پایین به نشانی میز کار و کامپیوتر استفاده شده است.

۲۶. قفسه هایی با پایه های زرد خیساندن جالبی را در این اتاق کار ایجاد کرده اند. همچنین سفید بودن سقف و دیوارها و آویز فروغ متفاوت و زرد، نشان دهنده استعداد صاحب حجره در طراحی دکوراسیون است.

۲۷. یک میز متصل بوسیله خرابه و حذف پایه ها، ظاهری مرتب و فضای بیشتری را در اتاق امر خلق می نرم. از قفسه و دراور مستقلی که در طرفین میز هستند، بخاطر راحتی اعطا کردن کیس رایانه و چاپگر کاربرد شده است.

۲۸. تو این دکوراسیون از یک کمد قدی و و دردار بخاطر قراردادن ضبط ها استعمال شده و قسمت کناری کمد به عنوان قفسه مورد مصرف قرار پژمرده که دسترسی آسانی را برای میز کار ایجاد کرده است. دراور چرخ داری که در زیر میز کار قرار دارد در مواقع لازم بیرون کشیده می شود و قسمت تحت آن بوسیله عنوان فضای کار کمکی استفاده می شود.

۲۹. در تصویر زیر دکوراسیون حجره خواب به سبک اسکاندیناویایی دکور شده و داخل چیدمان آن رخت مستقلی به کار رفته اند که درصورت نیاز می توان محل آنها را بدون نگرانی از بهم افشاندن دکوراسیون دکه کار تبدیل قسط. قسمت مطالعه ی اتاق خواب با کارهای هنری تک رنگ و گیاهان آپارتمانی نظم شده است.

۳۰. لازم نیست یک اتاق کامل را بوسیله حجره کارتان اختصاص بدهید. یک گوشه از ساختمانی اگر بوسیله صورت استوار پارتیشن بندی و دکور شود نیز می تواند به عنوان یک اتاق کار مستقل کاربرد شود. بوسیله عنوان مثال در تصویر زیر، دیوار و کمدهای محل حکم طوسی هستند و این تضاد با طعم جزیی سفید دیوارها، نگرش کار را از سایر سرنوشت های اتاق جدا کرده است؛ حتی بخشی از کف و دیوارهای این سرنوشت طوسی رنگ شده اند تا تمایزِ کاربریِ این قسمت از حجره را نشان بدهند.

۳۱. وجود یک پنجره داخل حجره امر موجب بهبود عملکرد شما در حین کار و تزیین اتاق خواهد شد. قرار دادن میز کار درمعرض نور طبیعی جهت افزایش سرزندگی می شود، اما باید توجه کنید که انعکاس پرتو داخل ورقه ی ارائه رایانه چشم را ضعیف می کند.

۳۲. اگر یک آهنگساز یا نوازنده هستید و عزم دارید که استودیوی خانگی داشته باشید، بهتر است برای استعمال هرچه بیشتر از فضا، از میز کارهای سرتاسری و کشویی برای راحتی دادن اسباب موسیقی و سازهای خویشتن استعمال کنید.

۳۳. اگر حجم پوشه ها و رخت حکم شما بسیار است، بهتر است به جای توجه به مینیمال بودن، واقع بین باشید و در حجره کارتان فضای کافی بخاطر راحتی اعطا کردن وسایل خود درنظر بگیرید. برای قسمت قسمت کردن بندی کتاب ها و پوشه های خود می توانید از کازیه و فایل استفاده کنید. بخاطر ساماندهی به لوازم متفرقه از جعبه ها و سبدها کمک بگیرید. داخل صورت لزوم تعداد کشوهای میز کارتان را اضافه بدهید و درعین حال سعی کنید وسایلی که به اتاق کارتان اضافه می کنید از محاسبه رنگ و جنس، با سایر اشیای موجود تو اتاق هم خوانی داشته باشد. طعم جزیی های روشن، داخل بیشتر موارد، آرامش و نور دلچسبی را بوسیله اتاق کارهای شلوغ هدیه می کنند.

۳۴. مصرف ی جماز از رنگ چوب و فام سفید به همراه رخت تزیینی مناسب، این قدرت را دارد که حتی شلوغ ترین اتاق کارها را به فضایی بردبار و ساکت تحول درنگ.

۳۵. رنگ تخته و رنگ جزیی سفید به همراه رنگ جزیی سبز گیاهان، ترکیب زبر العاده ای برای اتاق کار است. چند گیاه کم ارزش آپارتمانی را در اطراف میز کارتان قرار بدهید تا علاوه پهلو تزیین به تصفیه ی هوای اتاق همچنین کمک کنند.

۳۶. اگر خویش ندارید که ادوات و لوازم مربوط بوسیله کارتان داخل زمان استراحت برابر چشم تان باشد، می توانید از یک میز کشودار مانند تصویر زیر کاربرد کنید. زمانی که کشوی میز داخل حالت بسته است، علاوه کنار اینکه اشیای کارتان از نظر مخفی می شوند، خویشتن میز هم با سایر اشیای موجود در اتاق هماهنگ و یک پارچه می شود. همچنین می توانید برای صندلی پشت میز کار، مدلی تفویض کنید که به انزوا زینت مقدر شدن اتاق تان باشد.

۳۷. از طرح کاغذ دیواری، گیاهان آپارتمانی، کوسن روی صندلی و تصاویر روی دیوار، چنین به نظر می رسد که اینجا حجره فرمان یک علف هرزه شناس است!

۳۸. گیاهان آپارتمانی روی پایه ی اهتزاز فلزی به همراه اشیای دکوری مشکی رنگ، هارمونی جالبی خلق کرده اند. از طرف دیگر زیراندازی از جنس خز روی صندلی، فضا را گرم و اسایش جلوه می دهد.

۳۹. یک هيئت دولت ی کوچک در معاشرت میز کارتان به همراه یک صندلی راحت، نیکوترین گزینه برای مواقعی است که مشیت وارسی یا تفکر دارید.

۴ ۰. می توانید روی دیوار مقابل میز کارتان یک بولتن نصب کنید تا یادداشت ها و تا اینکه کالا خود را روی آن قرار بدهید.

۴۱. هيئت دولت های دیواری ناچیز اعتبار روی میز کار بسیار کاربردی و درعین حال قشنگ هستند. این نوع از قفسه ها، مانع شلوغ شدن محیط خواه برخورد سر به قفسه می شوند.

۴۲. درون اکثر مواقع میز غذاخوری بوسیله نشانی میزی برای کار با لپ تاپ یا انجام تکالیف مدرسه کاربرد دارد، ولی جابه جایی ادوات هنگام صرف غذا چندان خوشایند نیست. پس بهتر است میز طعام در نزدیکی میز کارتان باشد تا هنگام صرف طعام بلافاصله به جمع خانواده بپیوندید.

۴۳. اگر حجم تاریخچه ها و پوشه هایتان متجاوز بیش است، از فضای خالی و عمودی روی دیوارها حداکثر مصرف را ببرید. بدون وسواس در این دکوراسیون بوسیله یک پلکان مخصوص هيئت دولت برای دسترسی سریع و آسان به طبقات بالایی نیاز خواهید داشت.

۴۴. دراوری که درون تقدیر میانی این میز فرمان قرار گرفته، دسترسی آسان برای هر دو طرف را ایجاد و درعین حال میز را به دو قسمت تقسیم کرده است. داخل واقع به جای استفاده از دو پایه ی نگهدارنده برای میز، که در اکثر موارد مزاحم نیز هستند، این دراور به استفاده ی بهتر از هوا کمک می کند.

۴۵. اگر از آن دسته افرادی هستید که کارهای اداری خود را درون تخت خواب انجام می دهید، تمثال مافوق ایده ی خوبی بخاطر شماست. می توانید بخاطر دسترسی کندرو بوسیله هر آنچه در حین کار نیاز دارید، دوروبر محل کارتان را قفسه بندی کنید.

۴۶. از صندلی هایی با پشتی راحت و طبی استفاده کنید. قرار اعطا کردن عکس های خانوادگی و گلدان های موردعلاقه تان داخل حجره کار می تواند انرژی پاره باشد. در این دکوراسیون همچنین از فضای مافوق پله، به عنوان محل کار استفاده شده است.

۴۷. رنگ جزیی سبز میز کار که به صورت یک نوار پهن روی کمدهای کنار میز دنباله نمایان کرده، جهت یک پارچگی بیشتر داخل دکوراسیون دکه فقره خانگی شده است.

۴۸. پرتو معتدل درون دکوراسیون دفتر کار خانگی، فضا را راحت و آرامش بخش می نرم.

۴۹. صندلی های S S لباس با زوایای گرد و برجسته، تقارن جالبی را درون دکوراسیون دفتر کار خانگی دونفره ابداع کرده.

اند. ۵۰ درصورتی که اکثر اوقات سرپا هستید، برای انجام کارهایی مثل برش زدن کاغذ یا فوم، صندلی ها چهارپایه ی بلند در پرگیر یک میزکار با اوج زیاد، گزینه ی راحت و مناسبی برای اتاق کارتان به حساب می.

آیند درون ادامه: بخوانید چطور می قابلیت آسیب های شاگرد از نشستن مداوم را کاهش